בלונים לברית

חבילת מבצעים מדהימים

עיצוב בלונים לברית

מחפשים עיצוב בלונים לברית שישדרגו לכם את האירוע? שיוסיפו הרבה צבע לשולחנות?

צרו קשר !! הגעתם לחבילת בלונים לברית וקירות בלונים באיכות וברמה גבוהה שתשדרג לכם את האירוע.

סידורי בלונים לברית יכולים לשדרג כל אירוע . הם מתבצעים על ידי אנשי מקצוע מיומנים הבוחרים היטב את סוג הבלונים, מקפידים על סידור יצירתי ומשתמשים גם באלמנטים דקורטיביים נוספים. סידורי בלונים לברית מוסיפים אווירה אלגנטית לברית.לשבור את הקרח באירועי ברית מצומצמים עם נוכחות רבה והוספת ערך מוסף לאירוע.

בלונים לברית נבחרים על בסיס מספר שיקולים מרכזיים:
סידורי-בלונים-לברית כמות האורחים
גיל האורחים והיחס בין ילדים, צעירים ומבוגרים
המקום בו מתקיים האירוע
משך האירוע מבחינת שעות
העדפות אישיות של בעלי האירוע
רק בהינתן השיקולים הללו ניתן להגיע לסידור מרשים, יצירתי ואפקטיבי. המטרה של בלונים לברית היא לרענן את השגרה הרגילה, להשתלב עם אמצעי התאורה ולהכניס את האורחים אל האווירה הנכונה כבר מהרגע הראשון. זהו יתרון משמעותי של בלונים על פני זרי פרחים או פתרונות עיצוב קונבנציונאליים אחרים.

חבילת צילום לברית

הכל במקום אחד
2200
1699
  • קיר צילום בלונים לברית מעוצב
  • צילום סטילס של האירוע
  • הדפסת מגנטים באיכות תרמית מאוד גבוהה
  • 2 בלוקי עץ 10/15
פופולרי

צילום ברית +מגנטים לברית +קיר בלונים

מגנטים בהדפסה טרמית מאוד איכותית
חבילת מבצע

עיצוב קיר בלונים לברית

קירות בלונים לברית זו דרך מצויינת לקשט חלל שבאולם או במבנה בו מתקיים ספרית ולהפוך אותו למעוצב ועשיר יותר.

עיצוב בלונים  זו הדרך המשתלמת והטובה ביותר ליצור מיקוד ומיתוג האירוע. קיר צילום זה משמש לצילום ראשוני של בני הזוג והתינוק .לאחר מכן הסבא והסבתא של התינוק ומשם מתקדם לשאר בני המשפחה . ישנם סוגים שונים של קירות בלונים לברית . ישנם קירות בלונים בסיסיים הכוללים בלונים על קןציירים ולעומת זאת ישנם קירות מוצבים יותר ועשירים יותר בתוספות מסביב לקיר ולעמדת הצילום

כיצד לבחור קיר בלונים לברית

ניתן היום למצוא ספק בלונים ברחבי האינטרנט , במדיה החברתית כמו פייסבוק והאינסטגרם . כאשר תוכלו לראות באתר את העבודות של מעצב בלונים לברית .

במידה והעיצוב הכללי מתאים לכם תוכלו לבדוק בעצמכם מה מתאים לכם לאירוע שלכם . 

השלב השני והלא פחות חשוב זה המחיר אם מתאים לתקציב שלכם . 

קחו בחשבון את גודל האולם שבו אתם בוחרים את הברית אם הגודל שלו מתאים לגודל העיצוב שאתם מעוניינים להשכיר לאירוע .

כיום יש מספר לא מבוטל של עיצובים וצבעים שונים לכן כדאי מאוד לתאם מראש את צבעי הבלונים שאתם אוהבים ושאותם אתם מעוניינים שהם יככבו לכם באירוע. 

אל תתפשרו על מחירים זולים כי הבלונים הם דרך מצוינת להחיות ולמתג  לכם את האירוע.כמה כסף כדאי להשקיע על בלונים לברית שלכם ?

כמובן יש לקחת בחשבון את העלות של הבלונים , זמן עבודה שנדרש לעצב את הבלונים צורות מיוחדות ובלונים מיוחדים שהעלות שלהם גבוהה  במיוחד . 

כדי לחסוך עלויות ולקבל עיצוב מדהים לאירוע שלכם כדאי לבחור בבלוני לטקס או בלוני חום ארבעה צבעים לכל העיצוב ולקבל תמורה יפה

לקיר הבלונים המושלם שלכם .

עיצוב קיר בלונים 

קירות בלונים לברית זו דרך מצויינת לקשט חלל שבאולם או במבנה בו מתקיים ספרית ולהפוך אותו למעוצב ועשיר יותר.

עיצוב בלונים  זו הדרך המשתלמת והטובה ביותר ליצור מיקוד ומיתוג האירוע. 

 

קיר צילום זה משמש לצילום ראשוני של בני הזוג והתינוק .

לאחר מכן הסבא והסבתא של התינוק ומשם מתקדם לשאר בני המשפחה . 

ישנם סוגים שונים של קירות בלונים לברית . 

ישנם קירות בלונים בסיסיים הכוללים בלונים על קן

ציירים ולעומת זאת ישנם קירות מוצבים יותר ועשירים יותר בתוספות מסביב לקיר ולעמדת הצילום.שימוש בבלונים בתחום האירועים ובברית בפרט

סידורי בלונים לברית הם רק דוגמא אחת לשימוש הנרחב בבלונים. כיום ניתן למצוא לא מעט אירועים המבססים את הסגנון העיצובי שלהם על בלונים, בעיקר בשל יתרונות כגון עמידות, מחיר ומגוון. בעלי אירועים יכולים לבחור מבין סוגים שונים של בלונים, או להתמקד בדוגמא אחת בלבד. השימוש בבלונים בתחום הבריתות נפוץ בישראל ובמקומות אחרים בעולם שעורכים טקס ברית. הוא זוכה לתמיכה ולעידוד מטעם מעצבי אירועים וגם העלות המשתלמת שלו תורמת לביקוש הנרחב.

לסיכום, מי שמתכנן בקרוב לחגוג אירוע ברית חייב לקחת בחשבון את הנושא של סידורי בלונים. רצוי להתייעץ עם איש מקצוע המכיר את תחום הבלונים, המקפיד להשתמש בבלונים איכותיים והמציב סטנדרטים גבוהים גם במהלך ביצוע הסידור. זו דרך מצוינת להכניס אנרגיות שמחות אל תוך האירוע והבלונים מתאימים לכל הגילאים.

טיפים להזמנת בלונים לברית

מתכננים אירוע ברית באולם תקחו בחשבון שבלונים הם התוספת המושלמת שכן הם מאפשרים לכם לעצב את האירוע באופן ססגוני ומיוחד, ולעשות את זה בעלויות נמוכות במיוחד. הנה לפניכם טיפים בנושא בלונים לברית – איפה מוצאים, איך לבחור, איך לעצב אותם ועוד.
בלונים לברית הפכו להיות שם דבר בתחום עיצוב אירועים. הסיבה העיקרית לכך היא העובדה שהעלות הנדרשת עבור בלונים היא נמוכה במיוחד, הלא מדובר בגומי שממלאים אותו באוויר.
סיבה נוספת לפופולאריות שלהם היא כמובן העובדה שהם מגיעים בשלל גדלים, צבעים, צורות והדפסים. כמו כן, בלון יכול להיות מלא בחמצן והוא יכול להיות מלא במימן, מה שיאפשר לו לרחף באוויר.

כיצד לבחור קיר בלונים ברית

ניתן היום למצוא ספק בלונים ברחבי האינטרנט , במדיה החברתית כמו פייסבוק והאינסטגרם . כאשר תוכלו לראות באתר את העבודות של מעצב בלונים לברית .

במידה והעיצוב הכללי מתאים לכם תוכלו לבדוק בעצמכם מה מתאים לכם לאירוע שלכם . 

השלב השני והלא פחות חשוב זה המחיר אם מתאים לתקציב שלכם . 

קחו בחשבון את גודל האולם שבו אתם בוחרים את הברית אם הגודל שלו מתאים לגודל העיצוב שאתם מעוניינים להשכיר לאירוע .

כיום יש מספר לא מבוטל של עיצובים וצבעים שונים לכן כדאי מאוד לתאם מראש את צבעי הבלונים שאתם אוהבים ושאותם אתם מעוניינים שהם יככבו לכם באירוע. 

אל תתפשרו על מחירים זולים כי הבלונים הם דרך מצוינת להחיות ולמתג  לכם את האירוע.היתרונות של בלונים ועיצוב קיר בלונים לברית

כפי שצוין בתחילה, אחת הסיבות העיקריות שבלון הפך להיות פריט עיצובי מבוקש כל כך בהרבה אירועים היא העובדה שהוא זול. ניתן לרכוש כמות של מאות בלונים במחיר של כמה עשרות שקלים, והפלא ופלא, המקום שבו האירוע עתיד להתקיים נראה נהדר, מוכן ומזומן לכל האורחים. שימוש נכון בהם, לפי צבעים, צורות, גדלים וכדומה, בהחלט יכול להשיג את האפקט הרצוי באירוע.
אפשר לעשות מהם צורות שונות, אפשר ליצור מהם זר או קשת שעומדת על הרצפה, לקשור אותם לכיסאות ואפשר פשוט לתת להם לרחף באוויר כשהם צמודים לתקרה.
יתרון נוסף הוא העובדה שהם אינם נוטים ללכלך או להתפזר לכל עבר, שלא כמו פרחים למשל, ומשום כך האיסוף שלהם בתום האירוע הרבה יותר מהיר וקל. עם זאת, כדאי לבחור את הסוג שעשוי גומי חזק יותר כדי למנוע התפוצצות שלהם.

עמדת צילום לברית היא דרך מצויינת לגרום לאורחים להצטלם עם בעלי אירוע במקום מזמין. 

הצילומים המרכזיים של הזוג עם התינוק סבא סבתא והתינוק משפחה קרובה והתינוק נשים בדרך כלל ליד כיסא אליהו שזה בעצם כיסא הסנדק לברית או בעמדת קיר בלונים נהוג היום לתת את מרכז הכובד בקרבת קיר הבלונים. 

אין ספק ש קישוט קיר בלונים מהווה עמדת צילום יוצרת פופולריות באירוע המושלמים ליצירת מראה חדש וכובש כקישוט אחד גדול בתוך אולם האירועים. 

עמדת צילום זו משדרגת את האירוע במיוחד במקומות שהם פחות משופצים .

 

 

כיצד מתבצעת הזמנת בלונים לברית 

 

 

ניתן להזמין עיצוב בלונים לברית דרך האינטרנט או פרסומים דרך חברים מפה לאוזן אבל רוב היום מזמינים קיר בלונים דרך האינטרנט ובכך הם חוסכים הרבה זמן וטרחה רבה ופנויים לעיסוקים החשובים ביותר בהכנת התינוק לטקס הברית.

מה שחשוב הוא להגדיר ביחד עם ספק בלונים את סוג הבלונים הרצויים סוגי צבעים אם זה בלונלה טקסט בלון נייר או כסף שהם הפופולריים ביותר לאחר שהחלטתם על סוג העיצוב עליכם להחליט גם על תוספות נוספות כגון דובי או חיות אחרות או שלט קישוט ממותג אישי לפי רצונכם לרוב כדאי עמדה יפה ובעלת נוכחות מבלי כל מיני תוספות שונות ומשונות כדי לחסוך כסף.