בלונים לברית

חבילת מבצעים מדהימים

בלונים לברית

מחפשים בלונים לברית שישדרגו לכם את האירוע? שיוסיפו הרבה צבע לשולחנות?

צרו קשר !! הגעתם לחבילת בלונים לברית  באיכות ורמה גבוהה שתשדרג לכם את האירוע.

סידורי בלונים לברית יכולים לשדרג כל אירוע . הם מתבצעים על ידי אנשי מקצוע מיומנים הבוחרים היטב את סוג הבלונים, מקפידים על סידור יצירתי ומשתמשים גם באלמנטים דקורטיביים נוספים. סידורי בלונים לברית מוסיפים אווירה אלגנטית לברית.לשבור את הקרח באירועי ברית מצומצמים עם נוכחות רבה והוספת ערך מוסף לאירוע.

בלונים לברית נבחרים על בסיס מספר שיקולים מרכזיים:
סידורי-בלונים-לברית כמות האורחים
גיל האורחים והיחס בין ילדים, צעירים ומבוגרים
המקום בו מתקיים האירוע
משך האירוע מבחינת שעות
העדפות אישיות של בעלי האירוע
רק בהינתן השיקולים הללו ניתן להגיע לסידור מרשים, יצירתי ואפקטיבי. המטרה של בלונים לברית היא לרענן את השגרה הרגילה, להשתלב עם אמצעי התאורה ולהכניס את האורחים אל האווירה הנכונה כבר מהרגע הראשון. זהו יתרון משמעותי של בלונים על פני זרי פרחים או פתרונות עיצוב קונבנציונאליים אחרים.

צילום ברית +בלונים

צילום מקצועי לברית+מגנטים לברית+בלונים לברית בחבילה משתלמת במיוחד
חבילת מבצע

מבצע ענק למזמינים בלונים דרכנו

אל תפספסו !!!
1500
1200
  • צילום סטילס של הברית
  • הדפסת מגנטים לאורך האירוע
  • שער בלונים

שימוש בבלונים בתחום האירועים ובברית בפרט

סידורי בלונים לברית הם רק דוגמא אחת לשימוש הנרחב בבלונים. כיום ניתן למצוא לא מעט אירועים המבססים את הסגנון העיצובי שלהם על בלונים, בעיקר בשל יתרונות כגון עמידות, מחיר ומגוון. בעלי אירועים יכולים לבחור מבין סוגים שונים של בלונים, או להתמקד בדוגמא אחת בלבד. השימוש בבלונים בתחום הבריתות נפוץ בישראל ובמקומות אחרים בעולם שעורכים טקס ברית. הוא זוכה לתמיכה ולעידוד מטעם מעצבי אירועים וגם העלות המשתלמת שלו תורמת לביקוש הנרחב.

לסיכום, מי שמתכנן בקרוב לחגוג אירוע ברית חייב לקחת בחשבון את הנושא של סידורי בלונים. רצוי להתייעץ עם איש מקצוע המכיר את תחום הבלונים, המקפיד להשתמש בבלונים איכותיים והמציב סטנדרטים גבוהים גם במהלך ביצוע הסידור. זו דרך מצוינת להכניס אנרגיות שמחות אל תוך האירוע והבלונים מתאימים לכל הגילאים.

טיפים להזמנת בלונים לברית

מתכננים אירוע ברית באולם תקחו בחשבון שבלונים הם התוספת המושלמת שכן הם מאפשרים לכם לעצב את האירוע באופן ססגוני ומיוחד, ולעשות את זה בעלויות נמוכות במיוחד. הנה לפניכם טיפים בנושא בלונים לברית – איפה מוצאים, איך לבחור, איך לעצב אותם ועוד.
בלונים לברית הפכו להיות שם דבר בתחום עיצוב אירועים. הסיבה העיקרית לכך היא העובדה שהעלות הנדרשת עבור בלונים היא נמוכה במיוחד, הלא מדובר בגומי שממלאים אותו באוויר.
סיבה נוספת לפופולאריות שלהם היא כמובן העובדה שהם מגיעים בשלל גדלים, צבעים, צורות והדפסים. כמו כן, בלון יכול להיות מלא בחמצן והוא יכול להיות מלא במימן, מה שיאפשר לו לרחף באוויר.

היתרונות של בלונים לברית

כפי שצוין בתחילה, אחת הסיבות העיקריות שבלון הפך להיות פריט עיצובי מבוקש כל כך בהרבה אירועים היא העובדה שהוא זול. ניתן לרכוש כמות של מאות בלונים במחיר של כמה עשרות שקלים, והפלא ופלא, המקום שבו האירוע עתיד להתקיים נראה נהדר, מוכן ומזומן לכל האורחים. שימוש נכון בהם, לפי צבעים, צורות, גדלים וכדומה, בהחלט יכול להשיג את האפקט הרצוי באירוע.
אפשר לעשות מהם צורות שונות, אפשר ליצור מהם זר או קשת שעומדת על הרצפה, לקשור אותם לכיסאות ואפשר פשוט לתת להם לרחף באוויר כשהם צמודים לתקרה.
יתרון נוסף הוא העובדה שהם אינם נוטים ללכלך או להתפזר לכל עבר, שלא כמו פרחים למשל, ומשום כך האיסוף שלהם בתום האירוע הרבה יותר מהיר וקל. עם זאת, כדאי לבחור את הסוג שעשוי גומי חזק יותר כדי למנוע התפוצצות שלהם.